CoolerMaster Cooler for NotePal Infinite EVO

CoolerMaster Cooler for NotePal Infinite EVO

2.399,00 ден.   Спореди

CoolerMaster Cooler for NotePal Infinite EVO, 2 x 80 mm fans, unique U-shape design, aluminum surface, R9-NBC-INEK-GP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.399,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster Cooler for NotePal Infinite EVO, 2 x 80 mm fans, unique U-shape design, aluminum surface, R9-NBC-INEK-GP

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка