CoolerMaster Case HAF X

CoolerMaster Case HAF X

9.490,00 ден.   Спореди

CoolerMaster Case HAF X, RC-942-KKN1, Full black chassis w/two X dock /Front 230mm Red LED with on/off fan, Top 200mm fan, rear 140mm / side 230mm fan (Color Box)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.490,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster Case HAF X, RC-942-KKN1, Full black chassis w/two X dock /Front 230mm Red LED with on/off fan, Top 200mm fan, rear 140mm / side 230mm fan (Color Box)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка