Cooler Master X6 (INTL VERSION)

Cooler Master X6 (INTL VERSION)

3.482,00 ден.   Спореди

Cooler Master X6 (INTL VERSION), Universal high-end cooler, 6 heatpipes, 1x12025 PWM fan, 600-1800RPM/ Include LGA 2011 Version, RR-X6NN-19PR-R1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.482,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cooler Master X6 (INTL VERSION), Universal high-end cooler, 6 heatpipes, 1x12025 PWM fan, 600-1800RPM/ Include LGA 2011 Version, RR-X6NN-19PR-R1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка