Cooler Master Vortex Plus RR-VTPS-28PK-R1 Universal mid-level top blowing cooler

Cooler Master Vortex Plus RR-VTPS-28PK-R1 Universal mid-level top blowing cooler

1.490,00 ден.   Спореди

Cooler Master Vortex Plus RR-VTPS-28PK-R1 Universal mid-level top blowing cooler, 4 heatpipes, 9225 PWM fan


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.490,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cooler Master Vortex Plus RR-VTPS-28PK-R1 Universal mid-level top blowing cooler, 4 heatpipes, 9225 PWM fan

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка