Cooler Master TPC-812XS

Cooler Master TPC-812XS

3.333,00 ден.   Спореди

Cooler Master TPC-812XS, Universal high-end gaming cooler, Heatsink with 2 x 12cm Slim PWM Fan 1600 RPM, RR-T812-16PK-R1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.333,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cooler Master TPC-812XS, Universal high-end gaming cooler, Heatsink with 2 x 12cm Slim PWM Fan 1600 RPM, RR-T812-16PK-R1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка