Cooler Master Seidon 120M

Cooler Master Seidon 120M

2.999,00 ден.   Спореди

Cooler Master Seidon 120M, Seidon 120M, 120*27mm radiator, PWM 600~2400 RPM, RL-S12M-24PK-R1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cooler Master Seidon 120M, Seidon 120M, 120*27mm radiator, PWM 600~2400 RPM, RL-S12M-24PK-R1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка