Cooler Master  Hyper 612S Universal high-end silent cooler, 6 heatpipes, 120mm 1300-900RPM fan with fanspeed adapter RR-H612-13FK-R1

Cooler Master Hyper 612S Universal high-end silent cooler, 6 heatpipes, 120mm 1300-900RPM fan with fanspeed adapter RR-H612-13FK-R1

2.490,00 ден.   Спореди

Cooler Master Hyper 612S Universal high-end silent cooler, 6 heatpipes, 120mm 1300-900RPM fan with fanspeed adapter RR-H612-13FK-R1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.490,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cooler Master Hyper 612S Universal high-end silent cooler, 6 heatpipes, 120mm 1300-900RPM fan with fanspeed adapter RR-H612-13FK-R1

Сокет LGA1366
Тип на вентилатор CPU
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка