Cooler Master GeminII RR-CCH-ANU2-GP Six heat pipes CPU AMD 754,939,AM2 /Intel LGA775 universal cooler (w/o fan)

Cooler Master GeminII RR-CCH-ANU2-GP Six heat pipes CPU AMD 754,939,AM2 /Intel LGA775 universal cooler (w/o fan)

1.690,00 ден.   Спореди

Cooler Master GeminII RR-CCH-ANU2-GP Six heat pipes CPU AMD 754,939,AM2 /Intel LGA775 universal cooler (w/o fan), And duo 120mm fan compatible


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.690,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cooler Master GeminII RR-CCH-ANU2-GP Six heat pipes CPU AMD 754,939,AM2 /Intel LGA775 universal cooler (w/o fan), And duo 120mm fan compatible

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка