Cooler Liquid CoolerMaster Pro 240 Sockets All Intel/AMD MLY-D24M-A20MB-R1

Cooler Liquid CoolerMaster Pro 240 Sockets All Intel/AMD MLY-D24M-A20MB-R1

6.290,00 ден.   Спореди

CPU Socket Intel LGA 2011-v3 / 2011 / 1151 / 1150 / 1155 / 1156 / 1366 / 775 socket

AMD AM3+ / AM3 / AM2+ / AM2 / FM2+ / FM2 / FM1 socket
Radiator Dimension (L x W x H)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 6.290,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CPU Socket Intel LGA 2011-v3 / 2011 / 1151 / 1150 / 1155 / 1156 / 1366 / 775 socket

AMD AM3+ / AM3 / AM2+ / AM2 / FM2+ / FM2 / FM1 socket
Radiator Dimension (L x W x H)


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка