Cooler CoolerMaster Hiper-TX3 RR-910HTX3-GP  LGA1156/775 & AM3/AM2+/AM2

Cooler CoolerMaster Hiper-TX3 RR-910HTX3-GP LGA1156/775 & AM3/AM2+/AM2

890,00 ден.   Спореди

Cooler CoolerMaster Hiper-TX3 RR-910HTX3-GP LGA1156/775 & AM3/AM2+/AM2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 890,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cooler CoolerMaster Hiper-TX3 RR-910HTX3-GP LGA1156/775 & AM3/AM2+/AM2

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка