Cooler ASUS P5A2-8LB4W LGA775 CPU

Cooler ASUS P5A2-8LB4W LGA775 CPU

320,00 ден.   Спореди

ASUS Cooler P5A2-8LB4W, Socket Type Intel LGA 775


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 320,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS Cooler P5A2-8LB4W, Socket Type Intel LGA 775

Сокет LGA775
Тип на вентилатор CPU
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка