CM Standard series case fan 120x120x25mm sleeve bearing case fan / 1200 rpm, R4-S2S-12AK-GP

180,00 ден.   Спореди

CM Standard series case fan 120x120x25mm sleeve bearing case fan / 1200 rpm, R4-S2S-12AK-GP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 180,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CM Standard series case fan 120x120x25mm sleeve bearing case fan / 1200 rpm, R4-S2S-12AK-GP

Тип на вентилатор Case
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка