CM Real Power 620W Modular Active (RS-620-ASAAA1-EU) Real Power M 620W 80plus Tri- 12V rails,120mm Fan

CM Real Power 620W Modular Active (RS-620-ASAAA1-EU) Real Power M 620W 80plus Tri- 12V rails,120mm Fan

6.094,00 ден.   Спореди

CM Real Power 620W Modular Active (RS-620-ASAAA1-EU) Real Power M 620W 80plus Tri- 12V rails,120mm Fan, Cable Management,12V V2.3 / SSI standard EPS 12V V2.91,Sli cerificated


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.094,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CM Real Power 620W Modular Active (RS-620-ASAAA1-EU) Real Power M 620W 80plus Tri- 12V rails,120mm Fan, Cable Management,12V V2.3 / SSI standard EPS 12V V2.91,Sli cerificated

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка