CM Real Power 520W Modular Active (RS-520-ASAAA1-EU) Real Power M 520W 80plus Tri- 12V rails,120mm Fan

CM Real Power 520W Modular Active (RS-520-ASAAA1-EU) Real Power M 520W 80plus Tri- 12V rails,120mm Fan

4.990,00 ден.   Спореди

CM Real Power 520W Modular Active (RS-520-ASAAA1-EU) Real Power M 520W 80plus Tri- 12V rails,120mm Fan, Cable Management,12V V2.3 / SSI standard EPS 12V V2.91


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CM Real Power 520W Modular Active (RS-520-ASAAA1-EU) Real Power M 520W 80plus Tri- 12V rails,120mm Fan, Cable Management,12V V2.3 / SSI standard EPS 12V V2.91

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка