CM LED series case fan 120mm Red LED Fan (Rifle Bearing), 2000rpm, R4-L2R-20AG-R2

299,00 ден.   Спореди

CM LED series case fan 120mm Red LED Fan (Rifle Bearing), 2000rpm, R4-L2R-20AG-R2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 299,00 ден.

пред 4 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 495,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CM LED series case fan 120mm Red LED Fan (Rifle Bearing), 2000rpm, R4-L2R-20AG-R2

Тип на вентилатор Case
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка