CM-Cooler DI5-8E5PA-0L-GP CPU Cooler Intel Socket 775

CM-Cooler DI5-8E5PA-0L-GP CPU Cooler Intel Socket 775

290,00 ден.   Спореди

CM-Cooler DI5-8E5PA-0L-GP CPU Cooler Intel Socket 775, Push Pin, 3 pin,


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 290,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CM-Cooler DI5-8E5PA-0L-GP CPU Cooler Intel Socket 775, Push Pin, 3 pin,

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка