CM-Chassic K350

CM-Chassic K350

3.499,00 ден.   Спореди

CM-Chassic K350, Transparent Side Panel Window, 1x 12cm fan Front, USB 3.0 port internal, TM450WPSU, RC-K350-KWP450-N2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CM-Chassic K350, Transparent Side Panel Window, 1x 12cm fan Front, USB 3.0 port internal, TM450WPSU, RC-K350-KWP450-N2

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка