CM-Chassic Elite 431 Black (interior black coating), Fan: front 120mm Blue LED fan *1 ; USBIO: USB3.0(int)*1, USB2.0*2, MIC*1, Audio*1, X-Docking*1 + Transparent Side Window, Color carton RC-431P-KWN2

3.180,00 ден.   Спореди

CM-Chassic Elite 431 Black (interior black coating), Fan: front 120mm Blue LED fan *1 ; USBIO: USB3.0(int)*1, USB2.0*2, MIC*1, Audio*1, X-Docking*1 + Transparent Side Window, Color carton RC-431P-KWN2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.180,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CM-Chassic Elite 431 Black (interior black coating), Fan: front 120mm Blue LED fan *1 ; USBIO: USB3.0(int)*1, USB2.0*2, MIC*1, Audio*1, X-Docking*1 + Transparent Side Window, Color carton RC-431P-KWN2

Уреди за напојување No Supply W
Тип на куќиште Micro
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка