CM-Chassic Elite 335 black w/CM Elite 420W (12cm fan) PassivePFC, RC-335-KKR2

3.200,00 ден.   Спореди

CM-Chassic Elite 335 black w/CM Elite 420W (12cm fan) PassivePFC, RC-335-KKR2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.200,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CM-Chassic Elite 335 black w/CM Elite 420W (12cm fan) PassivePFC, RC-335-KKR2

Тип на куќиште Midi
Уреди за напојување 420 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка