CM Chassic CM Stacker RC-830-SSN3-GP Stacker 830SE, Silver, v3.0

7.590,00 ден.   Спореди

CM Chassic CM Stacker RC-830-SSN3-GP Stacker 830SE, Silver, v3.0


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.590,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CM Chassic CM Stacker RC-830-SSN3-GP Stacker 830SE, Silver, v3.0

Уреди за напојување No Supply W
Тип на куќиште Desktop
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка