CM Chassic 690 II RC-692-KKN2 CM 690 II Adavance version

5.490,00 ден.   Спореди

CM Chassic 690 II RC-692-KKN2 CM 690 II Adavance version


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.490,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CM Chassic 690 II RC-692-KKN2 CM 690 II Adavance version

Уреди за напојување No Supply W
Тип на куќиште Midi
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка