City Board Self-balancing board/scooter Black + Bag

City Board Self-balancing board/scooter Black + Bag

17.490,00 ден.   Спореди

Features:
City Board - Self-balancing board
Easy to use
ECO product
Interesting design (Non-Slip)
Joy of use
Handy bag, included in the set.

Speed: max peak speed 12 k...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 17.490,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features:
City Board - Self-balancing board
Easy to use
ECO product
Interesting design (Non-Slip)
Joy of use
Handy bag, included in the set.

Speed: max peak speed 12 km/h
Distance: up to 20 km
Tilt: 15° - 30°(depends on rider's weight)
Load: up to 120 kg
Charging time: 90min
Tyre size: 8"
In the box: 2 wheels self balancing, charger, manual, bag

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка