CI067 USB 2.0 Mini 5 Pin to A Male Power Y-Cable 2.5HDD

CI067 USB 2.0 Mini 5 Pin to A Male Power Y-Cable 2.5HDD

149,00 ден.   Спореди

CI067 USB 2.0 Mini 5 Pin to A Male Power Y-Cable 2.5HDD


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 149,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CI067 USB 2.0 Mini 5 Pin to A Male Power Y-Cable 2.5HDD

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка