CD-RW 700MB 4x-12x Traxdata 10pcs SlimCase

CD-RW 700MB 4x-12x Traxdata 10pcs SlimCase

320,00 ден.   Спореди

Recording: CD-RW
Capacity: 700MB
Speed: 4x-12x
Pack Style: 10pcs Slim Case


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 320,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Recording: CD-RW
Capacity: 700MB
Speed: 4x-12x
Pack Style: 10pcs Slim Case

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка