CD-R Verbatim Lightscribe V1.2 700MB 52x 25pcs Spindle

CD-R Verbatim Lightscribe V1.2 700MB 52x 25pcs Spindle

680,00 ден.   Спореди

Capacity: 700MB
Speed: 52x
Pack Style: 25 Pack Spindle
Disc Surface: Lightscribe
Print area: 40-118mm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 680,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Capacity: 700MB
Speed: 52x
Pack Style: 25 Pack Spindle
Disc Surface: Lightscribe
Print area: 40-118mm


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка