CD-R Verbatim Data Vinyl 700MB 48x 10pcs Slim case

CD-R Verbatim Data Vinyl 700MB 48x 10pcs Slim case

290,00 ден.   Спореди

Capacity: 700MB
Speed: 52x
Pack Style: 10 Pack Slim Case
Disc Surface: Data Vinyl


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 290,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Capacity: 700MB
Speed: 52x
Pack Style: 10 Pack Slim Case
Disc Surface: Data Vinyl

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка