CD-R Verbatim 700MB 52x 50pcs Printable Wrap

CD-R Verbatim 700MB 52x 50pcs Printable Wrap

670,00 ден.   Спореди

Capacity: 700MB
Speed: 52x
Pack Style: 50 Pack Wrap
Print area: 23 – 118mm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 670,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Capacity: 700MB
Speed: 52x
Pack Style: 50 Pack Wrap
Print area: 23 – 118mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка