CD-R 700MB 52x Verbatim Super Azo 10pcs Slim case

CD-R 700MB 52x Verbatim Super Azo 10pcs Slim case

290,00 ден.   Спореди

Product Number: 43308
Capacity: 700MB
Speed: 52x
Pack Style: 10 Pack Slim Case
Disc Surface: Colour


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 290,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Product Number: 43308
Capacity: 700MB
Speed: 52x
Pack Style: 10 Pack Slim Case
Disc Surface: Colour


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка