CD-R 700MB 52x Verbatim Extra Protection 25pcs Wrap

CD-R 700MB 52x Verbatim Extra Protection 25pcs Wrap

290,00 ден.   Спореди

Capacity: 700MB
Speed: 52x
Pack Style: 25 Pack Branded Colour Wrap
Disc Surface: Extra Protection


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 290,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Capacity: 700MB
Speed: 52x
Pack Style: 25 Pack Branded Colour Wrap
Disc Surface: Extra Protection

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка