CD-R 700MB 52x Verbatim Extra Protection 10pcs Wrap

CD-R 700MB 52x Verbatim Extra Protection 10pcs Wrap

150,00 ден.   Спореди


Model: 43 725
Media Type: CD-R
Capacity (GB): 0.7
Data transfer rate: 52x
Printing surface: No
Type of packaging: Cake Box
Packing (pcs): 10


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 150,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Model: 43 725
Media Type: CD-R
Capacity (GB): 0.7
Data transfer rate: 52x
Printing surface: No
Type of packaging: Cake Box
Packing (pcs): 10

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка