CD-R 700MB 52x Traxdata 50pcs Wrap

CD-R 700MB 52x Traxdata 50pcs Wrap

420,00 ден.   Спореди

Recording: CD-R
Capacity: 700MB
Speed: 52x
Pack Style: 50 Pack Wrap


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 420,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Recording: CD-R
Capacity: 700MB
Speed: 52x
Pack Style: 50 Pack Wrap

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка