CD-R 700MB 52x Traxdata 100pcs

CD-R 700MB 52x Traxdata 100pcs

820,00 ден.   Спореди

Recording: CD-R
Capacity: 700MB
Speed: 52x
Pack Style: 100 Pack Wrap


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 820,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Recording: CD-R
Capacity: 700MB
Speed: 52x
Pack Style: 100 Pack Wrap

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка