CD-R 700MB 52x Target 100pcs Wrap

CD-R 700MB 52x Target 100pcs Wrap

820,00 ден.   Спореди

Target Photo 52x 700MB 80-Minute CD-R Media 100-Piece Spindle

General Features:
CD-R media
52x recording speed
700 MB storage capacity
80 minutes audio capacity
Write once...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 820,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Target Photo 52x 700MB 80-Minute CD-R Media 100-Piece Spindle

General Features:
CD-R media
52x recording speed
700 MB storage capacity
80 minutes audio capacity
Write once format
Ideal for music, photo and data recording

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка