CD-R 700MB 52x Sony 10CDQ80PS Ink Jet printable 10pcs Spindle

CD-R 700MB 52x Sony 10CDQ80PS Ink Jet printable 10pcs Spindle

440,00 ден.   Спореди

Type: CD-R
Recording Capacity: 700 MB
Recording Time: 80 min
Writing speed: 1x-48x
Substrate: Polycarbonate
Recording Layer: Dye
Outer Diameter (mm): 120
Thickness (mm): 1....

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 440,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Type: CD-R
Recording Capacity: 700 MB
Recording Time: 80 min
Writing speed: 1x-48x
Substrate: Polycarbonate
Recording Layer: Dye
Outer Diameter (mm): 120
Thickness (mm): 1.2
Reflectivity: >65
Read Stability (times): >/=106
Projected Life Time (years): >/=100

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка