CD-R 700MB 52x Pleomax 25pcs Spindle

CD-R 700MB 52x Pleomax 25pcs Spindle

240,00 ден.   Спореди

Recording: CD-R
Capacity: 700 MB
Max. recording sreed: 52x
Packaging type: spindel 25


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 240,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Recording: CD-R
Capacity: 700 MB
Max. recording sreed: 52x
Packaging type: spindel 25


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка