CD-R 700MB 52x Omega 50pcs Wrap

CD-R 700MB 52x Omega 50pcs Wrap

450,00 ден.   Спореди

Recordable media type: CD-R
Capacity: 700 MB
Max. recording speed: 52x
Packaging type: spindel 50


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 450,00 ден.

пред 10 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Recordable media type: CD-R
Capacity: 700 MB
Max. recording speed: 52x
Packaging type: spindel 50

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка