CD-R 700MB 52x Omega 10pcs Cake

CD-R 700MB 52x Omega 10pcs Cake

130,00 ден.   Спореди

Recordable media type: CD-R
Capacity: 700 MB
Max. recording speed: 52x
Packaging type: cake box 10


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 130,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Recordable media type: CD-R
Capacity: 700 MB
Max. recording speed: 52x
Packaging type: cake box 10

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка