CD-R 700MB 52x Freestyle 50pcs Wrap

CD-R 700MB 52x Freestyle 50pcs Wrap

450,00 ден.   Спореди

Recording: CD-R
Capacity: 700 MB
Max. recording sreed: 52x
Packaging type: spindel 50


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 450,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Recording: CD-R
Capacity: 700 MB
Max. recording sreed: 52x
Packaging type: spindel 50

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка