CD-R 700MB 52x Freestyle 100pcs White Inkjet Printable Wrap

CD-R 700MB 52x Freestyle 100pcs White Inkjet Printable Wrap

990,00 ден.   Спореди

recordable media type: CD-R
Capacity: 700 MB
Max. recording speed: 52x
Packaging type: spindel 100br> Note: Full Face White Inkjet Printable - print media for inkjet printers


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 990,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


recordable media type: CD-R
Capacity: 700 MB
Max. recording speed: 52x
Packaging type: spindel 100br> Note: Full Face White Inkjet Printable - print media for inkjet printers

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка