CD-R 700MB 48x Pleomax 50pcs Spindle

CD-R 700MB 48x Pleomax 50pcs Spindle

450,00 ден.   Спореди

Recording: CD-R
Capacity: 700 MB
Max. recording sreed: 48x
Packaging type: spindel 50


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 450,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Recording: CD-R
Capacity: 700 MB
Max. recording sreed: 48x
Packaging type: spindel 50


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка