CD-R 24x TraxData Mini 8cm 1pcs box

CD-R 24x TraxData Mini 8cm 1pcs box

50,00 ден.   Спореди

Capacity: 210MB
Speed: 24x
Pack Style: 1pcs Box


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 50,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Capacity: 210MB
Speed: 24x
Pack Style: 1pcs Box

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка