CD/DVD Marking Pen Platinet Black

CD/DVD Marking Pen Platinet Black

60,00 ден.   Спореди

Permanent marker for CD/ DVD/ BD
Non-toxic, alcohol based ink ensures no damage to datastored on the discThe width of the writing line: 0,5mm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 60,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Permanent marker for CD/ DVD/ BD
Non-toxic, alcohol based ink ensures no damage to datastored on the discThe width of the writing line: 0,5mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка