CD Case Paper Omega w/window 100pcs

CD Case Paper Omega w/window 100pcs

140,00 ден.   Спореди

capacity: 1 CD / DVD
material: paper envelope with window
glue on the flap: no
Dimensions: 125 x 125 mm
window diameter: 100mm
quantity in package: 100 pieces
weight: 80g/m2 Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 140,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


capacity: 1 CD / DVD
material: paper envelope with window
glue on the flap: no
Dimensions: 125 x 125 mm
window diameter: 100mm
quantity in package: 100 pieces
weight: 80g/m2
color: white

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка