CAT mobilen telefon S30 (DualSIM) 5mp, IP68, 810G, 3000mAh, 1GB, Processor Qualcomm MSM8909 Quad-core 1.1Ghz, Super bright 4.5”

CAT mobilen telefon S30 (DualSIM) 5mp, IP68, 810G, 3000mAh, 1GB, Processor Qualcomm MSM8909 Quad-core 1.1Ghz, Super bright 4.5”

18.813,00 ден.   Спореди

Уреди со елек. напојување CAT mobilen telefon S30 (DualSIM) 5mp, IP68, 810G, 3000mAh, 1GB, Processor Qualcomm MSM8909 Quad-core 1.1Ghz, Super bright 4.5”


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 18.813,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Уреди со елек. напојување CAT mobilen telefon S30 (DualSIM) 5mp, IP68, 810G, 3000mAh, 1GB, Processor Qualcomm MSM8909 Quad-core 1.1Ghz, Super bright 4.5”

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка