Case Verbatim Folio for iPhone 6 Plus Steel Blue

Case Verbatim Folio for iPhone 6 Plus Steel Blue

  Спореди

Smart Stand - Stand iPhone horizontally for watching movies.
Flip Cover - Provides full access to all buttons without the need to remove the iPhone from the case.
Slim Profile - Sleek protecti...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Smart Stand - Stand iPhone horizontally for watching movies.
Flip Cover - Provides full access to all buttons without the need to remove the iPhone from the case.
Slim Profile - Sleek protective case with soft interior for iPhone 6 Plus.
Easy & Secure - iPhone clips securely into place with ease.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка