Case Transparent Hard Cover for DOOGEE DG310 White

Case Transparent Hard Cover for DOOGEE DG310 White

290,00 ден.   Спореди

High Quality Transparent Protective Case for DOOGEE DG310 Smartphone
Protect the back shell and frame from daily damages
All ports available at the same time
Easy and simple to use
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 290,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


High Quality Transparent Protective Case for DOOGEE DG310 Smartphone
Protect the back shell and frame from daily damages
All ports available at the same time
Easy and simple to use

Material: Plastic
Weight: 14g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка