Case Transparent Hard Cover for DOOGEE DG110 Gray

Case Transparent Hard Cover for DOOGEE DG110 Gray

260,00 ден.   Спореди

High Quality Transparent Protective Case for DOOGEE DG110
Compatible With: DOOGEE Collo 3 DG110
Provides a grip when holding gives a comfortable feeling when in hands or typing.
Provides ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 260,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


High Quality Transparent Protective Case for DOOGEE DG110
Compatible With: DOOGEE Collo 3 DG110
Provides a grip when holding gives a comfortable feeling when in hands or typing.
Provides protection against grease, cracks, scratches, abrasions and dust.
Very easy to install and removed. Light weight and durable.

Material: Plastic

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка