Case Transparent Hard Cover for DOOGEE DG110 Gray

Case Transparent Hard Cover for DOOGEE DG110 Gray

  Спореди

High Quality Transparent Protective Case for DOOGEE DG110
Compatible With: DOOGEE Collo 3 DG110
Provides a grip when holding gives a comfortable feeling when in hands or typing.
Provides ...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


High Quality Transparent Protective Case for DOOGEE DG110
Compatible With: DOOGEE Collo 3 DG110
Provides a grip when holding gives a comfortable feeling when in hands or typing.
Provides protection against grease, cracks, scratches, abrasions and dust.
Very easy to install and removed. Light weight and durable.

Material: Plastic

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка