Case for Samsung Galaxy S4 Cygnett Diamond White

220,00 ден.   Спореди

Features/Specifications

General Features:
Color: Diamond White
Slim fit
Ergonomic snap-on design
High-gloss finish
Protects vulnerable corners
Screen protector include...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 220,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features/Specifications

General Features:
Color: Diamond White
Slim fit
Ergonomic snap-on design
High-gloss finish
Protects vulnerable corners
Screen protector included
Easy access to all controls

Unit Dimensions:
5.4 x 3.8 x 0.4-inches (H x W x D)

Package Includes:
Cygnett White High-Gloss Slim Case
Screen protector
Micro fiber cloth

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка