Case for Asus Zenfone 2 ZE551ML Silicone Transparent

Case for Asus Zenfone 2 ZE551ML Silicone Transparent

190,00 ден.   Спореди

Nature (TPU case ) use environmental non-toxic TPU, silky smooth and ultra thin.
Precise molding and cutouts enable easy access to all available functions and ports
The back of the matte non-s...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 190,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nature (TPU case ) use environmental non-toxic TPU, silky smooth and ultra thin.
Precise molding and cutouts enable easy access to all available functions and ports
The back of the matte non-slip design.
It is perfect combination of style and durability.
Provides a firm & comfortable grip for your device

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка